Κατάθεση ψηφοδελτίου παράταξης «Αδέσμευτη Νέα Αυτοδιοίκηση-Βαγγέλης Μυτιληνός»

Share:

Οι υποψήφιοι σύμβουλοι που συμμετέχουν στο ψηφοδέλτιο του συνδυασμού Αδέσμευτη Νέα Αυτοδιοίκηση με υποψήφιο Δήμαρχο Αλεξανδρούπολης τον Βαγγέλη Μυτηλινό:

Εκλογική Περιφέρεια Αλεξανδρούπολης


1) ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΜΠΑΤΗΣ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 

2) ΑΛΕΠΙΖΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 

3) ΑΡΖΟΥΜΑΝΙΔΟΥ ΕΛΛΑΔΑ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 

4) ΑΡΧΟΝΤΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 

5) ΒΑΛΑΣΙΔΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΕΥΑ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 

6) ΒΟΥΤΣΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 

7) ΓΑΝΩΤΗ ΜΑΡΙΝΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 

8) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 

9) ΓΙΑΓΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 10) ΓΙΟΥΒΑΝΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΟΥ ΖΗΣΗ 

11) ΓΚΕΜΙΤΖΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ

12) ΔΑΜΟΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ 

13) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΥ 

14) ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 

15) ΚΑΛΕΤΣΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 

16) ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 

17) ΚΕΒΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ 

18) ΚΕΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ 

19) ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑΣ

20) ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ (ΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 

21) ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 

22) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ (ΣΤΕΦΗ) ΤΟΥ ΣΑΜΟΥΗΛ 

23) ΚΩΣΤΑ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΛΟΥΙ 

24) ΛΑΛΑΖΑΡΙΑΝ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΗΛΙΑ 

25) ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΟΥ 

26) ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΕΣΤΗ 

27) ΜΠΕΝΤΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 

28) ΜΠΟΓΛΟΥ ΔΑΦΝΗ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΗ 

29) ΝΤΟΥΜΑΝΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ 

30) ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 

31) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 

32) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΝΕΟΦΥΤΟΥ 

33) ΠΟΥΤΑΧΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ ΤΟΥ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ 

34) ΣΑΡΑΚΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 

35) ΤΖΑΝΙΔΟΥ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΡΟΜΕΛΛΑ ΤΟΥ ΛΑΖΑΡΟΥ 

36) ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 

37) ΦΑΛΕΚΑΣ ΔΗΜΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 

38) ΧΑΣΑΝ ΟΓΛΟΥ ΑΡΗΦ ΤΟΥ ΙΣΕΜ 

39) ΨΑΘΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Τραϊανούπολης


1) ΓΚΕΝΤΖΕΛΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 

2) ΧΕΛΙΩΤΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Φερών

1) ΒΑΡΒΑΤΖΙΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΗ

2) ΓΕΡΜΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3) ΔΑΝΙΔΟΥ ΣΥΡΜΩ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΣΙΟΥ

4) ΔΟΥΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5) ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

6) ΜΠΕΝΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7) ΣΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

8) ΤΣΑΜΑΔΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

Τοπική κοινότητα Πέπλου

1) ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΔΗΜΟΥΛΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2) ΔΑΡΟΥΣΗ ΜΑΡΙΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3) ΝΤΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

4) ΡΕΪΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5) ΤΣΑΠΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

Τοπική κοινότητα Φερών

1) ΓΙΟΥΣΟΥΦΟΓΛΟΥ ΖΕΚΗ ΤΟΥ ΝΑΣΟΥΦ

2) ΜΑΝΟΥΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3) ΜΠΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

4) ΠΕΪΧΑΜΠΕΡΗ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

5) ΠΟΥΛΑΡΑΚΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΤΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

6) ΠΡΑΣΣΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΛΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7) ΠΡΕΤΕΡ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΤΟΥ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ 

8) ΤΖΙΤΑΡΙΑΝ ΑΝΤΖΕΛΑ ΤΟΥ ΡΑΦΑΕΛ

Share:

Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε την ιστοσελίδα, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies. Πολιτική Απορρήτου

Οι ρυθμίσεις των cookies σε αυτή την ιστοσελίδα έχουν οριστεί σε "αποδοχή cookies" για να σας δώσουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία περιήγησης. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε αυτή την ιστοσελίδα χωρίς να αλλάξετε τις ρυθμίσεις των cookies σας ή κάνετε κλικ στο κουμπί "Κλείσιμο" παρακάτω τότε συναινείτε σε αυτό.

Κλείσιμο